Beastö Blancö wystąpi we Wrocławiu

/ 14 stycznia, 2014

Dokładnie 30 stycznia we wrocławskich Zaklętych Rewirach zagra, na jedynym koncercie w naszym kraju, grupa Beastö Blancö. Zespół to autorski projekt Chucka Garrica basisty Alice Coopera i Eric Singer Project oraz Chrisa Lathama, gitarzysty Paper Back Hero.

Grupa była główną gwiazdą ubiegłorocznego wrocławskiego Thanks Jimi Festival. Wtedy jako goście kapeli wystąpili Bruce Kulic (ex KISS) i John Corabi (ex Motley Crue).Tym razem na scenie wraz z Beastö Blancö pojawi się Calico Cooper (córka Alice Coopera, od wielu lat występująca wraz z ojcem na jego koncertach) oraz Tiffany Lowe, także związana z Alice Cooper Band. Zespół promuje swój debiutancki materiał z albumu "Live Fast Die Loud".

Alice Cooper o Beastö Blancö:

Chuck Garric to jedna z tych niebezpiecznych i nieuchwytnych postaci, które zawsze robią coś ekstremalnego za zamkniętymi drzwiami. Zawsze piszą, tworzą, niszczą… i kto wie, co jeszcze. To człowiek o wielu talentach i jak można było się spodziewać, naprawdę się uzależniłem od nowego zespołu Chucka Beastö Blancö. To może być dla was szokujące, ale uwielbiam ekstremalnie ostrego rocka… a utwór i videoclip "Breakdown" jest tak ostry, jak nóż sprężynowy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także