Paul Simon z Simon & Garfunkel chwali Disturbed za cover

/ 6 kwietnia, 2016

Twórcę „The Sound of Silence” zespół Disturbed wprost zachwycił! Nie wiemy, czy Paul Simon wcześniej słyszał wersję tego utworu, którą zespół Davida Draimana zarejestrował w studiu nagraniowym i umieścił na płycie „Immortalized”, ale z pewnością po występie na żywo z programie Conana O’Briena w telewizji TBS te luki nadrobił.  Na swoim Facebooku po emisji tego odcinka napisał:

W przypadku, gdybyście to przegapili – Disturbed przedstawił cudowną interpretację „The Sound of Silence” u Conana w tym tygodniu. Cover S&G pojawił się również na ostatniej płycie Disturbed „Immortalized”.

Nie widzieliście jeszcze tego nagrania? Oto ono.

Płytową wersję „The Sound of Silence” znajdziecie pod powyższym linkiem. David Draiman podziękował starszemu muzykowi:

Brak słów – jesteśmy zaszczyceni i wdzięczni. Dziękujemy bardzo, panie Paul Simon.

Korespondencja trwała dalej. Paul Simon przyznał, że pierwszy raz widział ich wersję na żywo i jest powtórzył, że jest pod ogromnym wrażeniem. Wy też jesteście?

 

Jeśli przegapiliście zakończenie innej, świeżej historii związanej z Disturbed, przypominamy, że David Draiman po zapoznaniu się z wersją drugiej strony przeprosił fankę, którą wytykał palcami na koncercie, i wytłumaczył, dlaczego w ogóle do takiej sytuacji doszło.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także