Paweł Kukiz odchodzi z zespołu Piersi

/ 18 lutego, 2013

– Podczas dotychczasowej naszej działalności, bywały chwile zwątpienia ale przeważały te radosne i pozytywne, co zresztą obrazuje nasza twórczość. Obecnie przed nami najtrudniejszy jak dotąd czas. Po 28 latach współpracy Paweł postanowił nie występować już razem z zespołem Piersi – napisał zespół na swoim facebookowym profilu. – Postanowiliśmy jednak działać nadal i w chwili obecnej najlepszy polski detektyw poszukuje nietuzinkowej postaci, która wspomoże wokalnie zespół Piersi, a my sami w pocie czoła pracujemy nad materiałem na nowy album – dodali muzycy.

Zespół Piersi powstał w 1984 roku. Od wydanego w 1997 roku albumu "Raj na ziemi" grupa funkcjonowała pod nazwą Kukiz i Piersi. 
 
Muzycy zapowiedzieli, że niebawem uruchomiona zostanie nowa strona internetowa formacji, dostępna pod adresem www.zespolpiersi.pl. Będzie można na niej znaleźć informacje o zespole, jak i szczegóły dotyczące nadchodzących koncertów. 
 
Paweł Kukiz od 2013 roku występuje z nowym zespołem, pod nazwą Kukiz. Muzyk wystąpił w tym składzie 1 lutego w Hali Expo w Sosnowcu na koncercie z okazji 150 rocznicy Powstania Styczniowego.  
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także