Perkusista System of a Down: "Nowy album nadchodzi"

/ 18 sierpnia, 2013

Wydaje się, że członkowie zespołu System of a Down nie do końca wiedzą, jak będzie wyglądała ich wspólna przyszłość. Jakiś czas temu pisaliśmy, że John Dolmayan zapowiedział nowy album podczas koncertu w Los Angeles. Dzień później informacje te zdementował Serj Tankian.

Wygląda jednak na to, że historia się powtarza – perkusista zespołu System of a Down został zapytany przez niemieckiego dziennikarza, jak wygląda sytuacja z nowym albumem. Muzyk odpowiedział jedynie, że "nowy album nadchodzi". Nie powiedział nic więcej, ale media ponownie odebrały to jako dobry prognostyk.

Innym rozwiązaniem – o którym mówi się coraz głośniej – jest nagranie nowej płyty, ale bez Serj Tankiana w składzie. To właśnie wokalista ma rzekomo blokować zespół, o czym wspominał jakiś czas temu Shavo Odadjian (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Formacja System of a Down jest obecnie w trasie koncertowej po Starym Kontynencie. Muzycy wystąpili kilka dni temu w łódzkiej Atlas Arenie, obecnie znajdują się w Niemczech. Pojadą jeszcze do Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoch.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także