Bez kategorii

Peter Hook zagra dla… Konkurs rozstrzygnięty

/ 26 marca, 2013

Przypomnijmy, że pytanie konkursowe brzmiało: "Który utwór Joy Division jest Twoim ulubionym i dlaczego?". Najczęściej wymienianymi przez Was piosenkami były: "She's Lost Control" oraz "Love Will Tear Us Apart".

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi musieliśmy wybrać tylko trzy najciekawsze, co łatwe nie było . Po długich dyskusjach, walce na argumenty, jak i walce bez nich możemy Wam przedstawić listę osób, które zdobyły podwójne zaproszenia na jutrzejszy koncert Petera Hooka w warszawskim klubie Palladium (szczegóły dotyczące koncerty znajdziecie TUTAJ).
 
Zwycięzcy konkursu:
Szymon Nagin (wybrał utwór "Atmosphere") za muzyczną pasję i argumenty, z którymi nie sposób dyskutować (Joy Division to kult, a ich muzyka to religia). 
 
Marcin Pietrzak (wybrał utwór "She's Lost Control") za sentymentalną podróż w świat kaset magnetofonowych i zapomnianych już nieco wynalazków jak Walkman (czy też przewijałeś taśmy za pomocą ołówka, by zaoszczędzić na baterii w Walkmanie?) 
 
Natalia Grzybowska (wybrała "Love Will Tear Us Apart") za szczerość i osobistą  nutę w argumentacji. Teraz ona będzie mogła się zrewanżować koledze, który na koncercie Petera Hooka w ubiegłym roku zadzwonił do niej, by mogła przez chwilę posłuchać jego występu na żywo. 
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą na imprezę dowodu osobistego. Tylko na jego podstawie będziecie mogli wejść do klubu. 

Redakcja

KOMENTARZE