Phil Rudd już nie chce grać z AC/DC

/ 31 sierpnia, 2016

Phil Rudd rozmawiał niedawno z dziennikiem „New Zealand Herald”. Znów zapytano go o powrót do AC/DC.

Jeśli Angus chciałby, żebym zagrał z nimi, ruch był po jego stronie… ale naprawdę nie chcę grać z Axlem Rose’em…

Perkusista nie chce jednak oceniać wokalisty Guns N' Roses. Po prostu nie wie, czy to w ogóle jeszcze AC/DC – jak dodawał niedawno. Muzyk grał w grupie 28 lat (w latach 1975–1983 oraz 1994–2014), nagrał z nią 18 płyt, które sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy na całym świecie. Odszedł nie z własnej woli, po zamieszaniu wokół promocji jego solowej płyty, grożeniu śmiercią współpracownikowi i problemach z używkami, które znaleziono w jego domu podczas zatrzymania. Phil Rudd zapewnia, że obecnie wszystko już jest w jak najlepszym porządku.

Popełniłem błędy, ale teraz już ze mną dobrze. Życie jest dobre. Jestem nastawiony pozytywnie i jestem zdrowy. Naprawdę doceniam wsparcie, które otrzymałem od fanów na całym świecie. Pomogło mi ono przetrwać mroczne czasy. Nie mogę się doczekać, aż znów będę dla nich grał rocka.

Wygląda na to, że Phil Rudd naprawdę się uspokoił i uporządkował swoje życie. Wkrótce jego solowy krążek „Head Job” sprzed dwóch lat zyska właściwą promocję i ukaże się wreszcie poza Australią i Nową Zelandią – stanie się tak już 30 września 2016 roku. Na przyszły rok muzyk planuje trasę koncertową po Europie. A na razie posłuchajcie promującego to wydawnictwa singla „Repo Man”.

Lista utworów na „Head Job” Phil Rudda:

 1. Head Job
 2. Sun Goes Down
 3. Lonely Child
 4. Lost in America
 5. Crazy
 6. Bad Move
 7. No Right
 8. The Other Side
 9. Forty Days
 10. Repo Man
 11. When I Get My Hands on You

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także