"Teraz Rock" na 25-lecie już w sprzedaży!

/ 31 sierpnia, 2016

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Właśnie mija 25 lat od kiedy nasza redakcja pracuje nad „Tylko”, a później „Teraz Rockiem”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny dodatek, w którym nasi redaktorzy wspominają te wspólnie spędzone lata. Będziecie mogli przekonać się, jak „od kuchni” powstawały kolejne numery naszego pisma i jak rozwijaliśmy się przez dwie i pół dekady.

Przygotowaliśmy jeszcze jeden wyjątkowy dodatek, czyli „25 na 25” – poprosiliśmy 25 polskich muzyków rockowych o podsumowanie ostatnich 25 lat w muzyce. Tylko dla nas swoje teksty przygotowali Kazik StaszewskiJanusz PanasewiczKrzysztof Cugowski, Mariusz Duda, Piotr RoguckiLitzaNergalPeter i wieli innych wybitnych polskich muzyków!

Oczywiście kilkanaście stron, które poświęciliśmy na podsumowanie naszej działalności to nie wszystko, co czeka Was we wrześniowym „Teraz Rocku”. Bohaterem 10-stronicowej wkładki została grupa Nirvana. Przepytaliśmy między innymi muzyków z SabatonAcid DrinkersVoo Voo czy Kansas. Napisaliśmy artykuły o AC/DCTomaszu BeksińskimDire Straits i Ozzym, a Katarzyna Nosowska opowiedziała o swoich ulubionych płytach.

Jeśli natomiast chodzi o relacje z koncertów to byliśmy chociażby na WoodstockuFestiwalu Legend RockaOFF-ie, czy solowych występach Stinga i Bruce’a Springsteena. To tylko zarys tego, co czego Was po otwarciu specjalnego, wrześniowego wydania naszego pisma. Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, naszym sklepie internetowym oraz w wersji elektronicznej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także