Piersi: nowy singiel, nowy wokalista

/ 18 marca, 2013

Wybór singla padł na piosenkę "Ciacho". W nagraniu kompozycji gościnnie udział wzięli bracia Golcowie z grupy Golec uOrkiestra. Łukasz Golec zagrał na trąbce, a Paweł Golec na puzonie. 

Za partie wokalne odpowiedzialny był Adam "Asan" Asanov, z grupy Haratacze. Od wczoraj jest on oficjalnie następcą Pawła Kukiza w zespole Piersi. – Jest naszym wieloletnim fanem, śpiewa, pisze teksty i komponuje. Nie to jednak zdecydowało o naszym wyborze. Atmosfera, która panowała w studio przez te kilka dni, nasze wspólne zainteresowania, podobne poczucie humoru i jego wrażliwość artystyczna, to główne powody jakie przyczyniły się do naszego wyboru – wyjaśnili muzycy Piersi
 
Na płycie "Piersi i przyjaciele 2" oprócz braci Golców gościnnie udział wzięli m.in. Tomasz "Lipa" Lipnicki (Illusion, Lipali), Jacek "Dżej Dżej" Jędrzak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy). Zespół zapowiedział również, że na koncertach będą teraz wspierani przez sekcję dętą.
 
Płyta powstaje w Maq Records w miejscowości Wojkowice w województwie śląskim. Za brzmienie  albumu odpowiada Jarosław Toifl. 
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także