Portal NME wskazał najlepszy album i utwór 2013 roku

/ 6 grudnia, 2013

Serwis internetowy NME zdecydował, że początek grudnia to doskonały moment, żeby przyjrzeć się wydarzeniom z ostatnich jedenastu miesięcy i wskazać najlepszy album i najlepszy utwór 2013 roku. Bez wątpienia nie było to zadanie proste, ponieważ na rynku pojawiło się wiele interesujących i wysoko ocenianych wydawnictw.

Ostatecznie, zdaniem wspomnianego serwisu internetowego, najlepszą płytą 2013 roku jest "AM" grupy Arctic Monkeys. Na drugim miejscu znalazł się Kanye West i jego "Yeezus", a na trzecim – ponownie w rockowym klimacie – "…Like Clockwork" grupy Queens Of The Stone Age.

Drugą ciekawą kategorią jest "Najlepszy Utwór". Tutaj portal zdecydował się wskazać słynny duet Daft Punk i ich hit "Get Lucky". Drugie miejsce to Arcade Fire i singiel "Reflektor", a trzecie ponownie Arctic Monkeys i kawałek "Do I Wanna Know?".

Oczywiście to tylko najbardziej interesująca część zestawienia przygotowanego przez NME. Pod tym linkiem możecie znaleźć odnośniki do pełnych list, które zawierają po pięćdziesiąt pozycji. Miłego klikania. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także