Slash wskazuje najlepsze tegoroczne albumy

/ 6 grudnia, 2013

Kiedy przepytuje się tak wielką muzyczną osobowość, jaką bez wątpienia jest Slash, to trzeba również poprosić o ocenę rynku wydawniczego. Tak właśnie zrobił portal Independent.com, który poprosił słynnego gitarzystę o wskazanie albumów, które zwróciły ostatnio jego uwagę.

Muzyk wspomniał o dwóch:

Ostatnia płyta, w której jestem naprawdę zakochany, to "Aftershock" zespołu Motörhead. Uważam, że to najbardziej błyskotliwy rock 'n' roll od wielu lat. Bardzo lubię też nowy album Black Sabbath.

Redaktorzy zapytali Slasha, co ekscytuje go w grze na gitarze:

Trudno powiedzieć; Po prostu kocham grać na gitarze i wydaje mi się, że im dłużej to robię, tym bardziej to kocham. Nigdy jednak nie przestaję się zastanawiać, skąd się to u mnie wzięło. Nadal jednak to robię.

Muzyk wspominał również koncertowanie z Guns N' Roses i nie ukrywał, że zdecydowanie najlepiej grało mu się w latach osiemdziesiątych. I to wcale nie z powodu używek i rozrywkowego stylu życia. Zachwycała go częstotliwość koncertowania.

Przypomnijmy, że nowy solowy album Slasha może ukazać się już w przyszłym roku. Więcej na temat tych planów możecie przeczytać TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także