Premierowy teledysk od Cradle of Filth

/ 14 maja, 2015

W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk muzyków z grupy Cradle of Filth. Przygotowali oni czarno-biały obraz utrzymany w klimacie horroru. Reżyserią klipu do singla "Right Wing Of The Garden Triptych" zajął się Sam Scott-Hunter, który współpracował między innymi z grupami Slipknot i The 69 Eyes.

Wspomniany utwór jest muzyczną zapowiedzią nowej, jedenastej w dorobku brytyjskiego zespołu płyty zatytułowanej "Hammer Of The Witches". Zostanie ona opublikowana w lipcu tego roku nakładem Nuclear Blast.

Sporo kontrowersji wywołała okładka nowego wydawnictwa, na której możemy zobaczyć kilka roznegliżowanych pań. Koncepcję jej autora, Arthura Berzinsha, tłumaczy lider Cradle of Filth, Dani Faith:

Przygotowaniem okładki do "Hammer Of The Witches" zajął się łotewski artysta, Arthur Berzinsh, który zaprezentował nam liryzm, bogactwo renesansowych tematów i różnorodność pięknych, niepokojących obrazów. Połowa szczegółów powstała tylko z myślą o okładce, resztę Berzish zaadaptował z klasyki i dostosował do tematyki naszej płyty – czary, prześladowanie i nieskrępowane duchowe wyzwolenie. Forma żeńska pojawia się na całym albumie – to klasyczna interpretacja piękna i… horroru.

Lista utworów "Hammer Of The Witches":

01. Walpurgis Eve
02. Yours Immortally…
03. Enshrined In Crematoria
04. Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess
05. Blackest Magick In Practice
06. The Monstrous Sabbat (Summoning The Coven)
07. Hammer Of The Witches
08. Right Wing Of The Garden Triptych
09. The Vampyre At My Side
10. Onward Christian Soldiers
11. Blooding The Hounds Of Hell

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także