Przystanek Woodstock 2014: ogłoszono kolejne gwiazdy

/ 11 stycznia, 2014

Do rozpoczęcia tegorocznego Przystanku Woodstock pozostało ponad 200 dni. To jeszcze sporo czasu, ale organizatorzy już teraz walczą o zgromadzenie jak najlepszych wykonawców. Od jakiegoś już czasu wiadomo, że w Kostrzynie nad Odrą zagrają niezwykle popularne grupy: Accept, Skid Row, T.Love, czy Lao Che. Teraz do tego grona dołączają dwie kolejne: duński Volbeat i polska legenda – Budka Suflera.

Duńczycy już raz zagrali na Przystanku Woodstock – pięć lat temu, natomiast weterani polskiej sceny rocka zaprezentują się przed kostrzyńską publicznością po raz pierwszy.

Zespół Volbeat święci kolejne sukcesy na rynku muzycznym. W kwietniu 2013 na sklepowych półkach pojawił się ich najnowszy album. Niedużo wcześniej do wiadomości podano, że do zespołu oficjalnie dołączył nowy członek – były gitarzysta grup Anthrax i The Damned ThingsRob Caggiano. Wspomniany album "Outlaw Gentlemen & Shady Ladies" został wyprodukowany wspólnie przez Caggiano oraz wieloletniego partnera produkcyjnego grupy Jacoba Hansena, który wyprodukował i miksował poprzednie cztery krążki.

Grupa Budka Suflera, która świętuje właśnie 40-lecie istnienia, na festiwalu będzie promowała najnowszy album, w którym ma powrócić do swoich rockowych korzeni.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także