"Chcemy Metalfest w Polsce" – akcja na Facebooku

/ 12 stycznia, 2014

Informacja przekazana w połowie listopada przed agencję Knock Out Productions – z której wynikało, że w 2014 roku nie odbędzie się impreza z cyklu Metalfest – wywołała spore poruszenie wśród fanów. Byli mocno zawiedzeni faktem, że ten duży metalowy festiwal już nie pojawi się nad Wisłą. W uzasadnieniu agencja pisała o "zbyt małym zainteresowaniu" i "ogromnej konkurencji".

Fani, którzy nie mogą pogodzić się z taką decyzją, postanowili zebrać się na Facebooku. Dokładnie 8 stycznia powstał profil "Chcemy Metalfest w Polsce", który do tego momentu polubiło już niespełna 2000 osób. Chcą oni jednak nie tylko wymusić zorganizowanie festiwalu w przyszłym roku, ale również oferują pomoc organizacyjną i logistyczną.

W pierwszym poście na profilu możemy przeczytać między innymi:

Naszą misją jest pokazanie organizatorom Metalfest w Polsce (Knockout Productions), żeby nie przekreślali tego na co tak ciężko pracowali i pomimo tego, iż żyjemy w takim, a nie innym kraju to nadal możemy mieć swój metalowy festiwal nad malowniczym zalewem Sosina w Jaworznie.

Pomożemy im m.in. znaleźć ewentualnych sponsorów, aby ułatwić im sprawę. W tym roku nie mamy szans na 3 edycję festiwalu, ale kto wie co będzie za rok?

Więcej informacji na profilu "Chcemy Metalfest w Polsce" w serwisie Facebook.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także