Ray Wilson & Quartet – GENESIS Classic w Teatrze Muzycznym

/ 8 lipca, 2013

Koncerty z serii GENESIS Classic – Ray Wilson & Quartet przedstawiają największe przeboje Genesis w wykonaniu ostatniego wokalisty tej grupy – Raya Wilsona oraz jego zespołu. W programie nie zabraknie także autorskich kompozycji szkockiego wokalisty. W Teatrze Muzycznym zabrzmią: "Another Day In Paradise", "No Son Of Mine", "Mama", "Change", "InvisibleTouch", "Ripples" czy "In The AirTonight".

Ray Wilson wspomina:

Czasem powracam pamięcią do trasy z Genesis w 1998 roku. To było w sumie 44 koncerty, zagraliśmy je w ciągu 60 dni, koncerty trwały trzy godziny. Ogromny wysiłek dla mojego głosu. Wiem, że Phil Collins by się ze mną zgodził. On zrobił kawał doskonałej roboty jako lider Genesis i dlatego moje zastępstwo było sporym wyzwaniem.

Łódzki koncert odbędzie się w piątkowy wieczór, 20 września w Teatrze Muzycznym. Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Monolit. Więcej informacji TUTAJ.

W tym roku Ray Wilson świętuje dwudziestą rocznicę pracy artystycznej. Z tej okazji odbywa się trasa "20 Years And More…". W kwietniu tego roku ukazał się już jedenasty album w dorobku artysty, zatytułowany "Chasing Rainbows".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także