Richie Sambora znów poza Bon Jovi

/ 3 kwietnia, 2013

Mający polskie korzenie Richie Sambora jest kojarzony przede wszystkim z występami w rockowej formacji Bon Jovi. Jak się jednak niedawno okazało, fani grupy nie będą mieli okazji obejrzeć na żywo znanego gitarzysty. Krótkie oświadczenie zespołu Bon Jovi informuje jedynie o problemach natury osobistej, z którymi boryka się Sambora. Ponadto napisano, że wszystkie koncerty odbędą się w terminie.

Nie wiadomo niestety, jak długo potrwa absencja gitarzysty. Obecnie grupa Bon Jovi gra koncerty w Stanach Zjednoczonych, ale już w połowie maja rozpoczyna się europejska część trasy koncertowej, w trakcie której zespół wystąpi na PGE Arenie w Gdańsku (19 czerwca). Nie wiadomo, w jakim składzie.

Największy problem Bon Jovi miał podczas ostatniego koncertu w Calgary, kiedy po 45 minutowym spóźnieniu z powodu nieobecności Sambory, zespół zdecydował, że zagra w okrojonym składzie. Wtedy też Jon Bon Jovi powiedział, że będą "grać bez Richiego przez jakiś czas". Przypomnijmy, że gitarzysta boryka się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Nie wiadomo jednak, czy tym razem to właśnie te problemy są przyczyną jego nieobecności.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także