Z "Mam talent" do zespołu metalowego

/ 3 kwietnia, 2013

Filmy z fragmentem programu "La France A Un Incroyable Talent", w których Rachel Aspe zaskakuje zarówno jury jak i widzów, zostały obejrzane przez miliony użytkowników serwisu YouTube. Występ przyniósł młodej wokalistce spory rozgłos. O jej występie informowały takie media jak ABC News, The Guardian, czy Huffington Post. 

 
Dziś francuska grupa Eths poinformowała, że Rachel Aspe jest nową wokalistką zespołu (poprzedniczka, Candice Clot opuściła Eths w październiku ubiegłego roku). – Ona jest świetna i ma niesamowity głos – napisali muzycy o nowej koleżance z zespołu. 
 
 
Chrzest bojowy wokalistka przejdzie już 10 kwietnia, podczas koncertu w Lyonie. – Jestem naprawdę dumna, że stałam się częścią Eths. Byłam fanką zespołu od wielu lat i jest dla mnie wielkim zaszczytem, że będę śpiewać piosenki, których słucham od dawna – powiedziała Rachel Aspe, nowa wokalistka Eths
 
Trzecia płyta w dorobku Eths, zatytułowana "III" została wydana w ubiegłym roku, nakładem wytwórni Season of Mist. Materiał na to wydawnictwo został zarejestrowany w szwedzkim Fredman Studio, a za jego produkcję odpowiadał Fredrik Nordström (m.in. Arch Enemy, In Flames, Dimmu Borgir).
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także