Rob Zombie na koncercie w Warszawie

/ 28 stycznia, 2014

Agencja Live Nation Polska poinformowała, że słynny muzyk i reżyser filmowy – Rob Zombie – odwiedzi nasz kraj już 6 lipca tego roku. Wystąpi on w warszawskim klubie Stodoła. Bilety na koncert trafią do sprzedaży już jutro (więcej na temat wejściówek TUTAJ).

Artysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji – Rob Zombie ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy projektami z pogranicza filmu, muzyki i publikacji. Teraz, siedmiokrotnie nominowany do nagród Grammy artysta, wydaje swój piąty solowy album "Venomous Rat Regeneration Vendor" zawierający singiel promujący “Dead City Radio and the New Gods of Super Town”, wraz z takimi utworami jak "Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga", "Lucifer Rising", "Rock and Roll (In a Black Hole)" i "We’re an American Band".

Jako muzyk, Rob Zombie sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie. Jego ostatni album studyjny Hellbilly Deluxe 2 był długo oczekiwany. Album został wydany dekadę po jego poprzedniku –  "Hellbilly Deluxe" – albumu, który zaprezentował Zombie jako artystę solowego, po rozpadzie grupy White Zombie. Potrójnie platynowy album zawierał także serię udanych singli radiowych – “Dragula”, “Superbeast” i “Living Dead Girl,” które zdominowały stacje radiowe.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także