Rob Zombie wyreżyseruje serial o Charlesie Mansonie

/ 28 lutego, 2014

Fani horrorów, nawet jeśli nie są obeznani z muzyką, doskonale wiedzą, kim jest Rob Zombie. Właśnie poinformowano, że będzie on odpowiedzialny za wyreżyserowanie serialu dla telewizji Fox, który będzie opowiadał o sekcie Charlesa Mansona. Scenariusz napisze sam Bret Easton Ellis, autor powieści "American Psycho".

Rob Zombie nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony, że weźmie udział w tym projekcie:

Od dziecka mam obsesję na punkcie tej historii, więc oczywiście bez wahania zgodziłem się na wzięcie udziału w tym fantastycznym projekcie. Po rozmowie z Bretem zrozumiałem, że mamy podobną wizję tej niecodziennej katastrofy.

Serial będzie opowiadał zdarzenia, które doprowadziły do tragicznych morderstw w 1969 roku. Z 8 na 9 sierpnia sekta Charlesa Mansona wtargnęła do posiadłości Romana Polańskiego w Beverly Hills, gdzie zabili jego żonę będącą w ósmym miesiącu ciąży i kilku gości. Śledztwo doprowadziło do schwytania i skazania Charlesa Mansona i jego pomocników. Lider sekty odsiaduje obecne dożywotni wyrok.

Serial ma pokazać wydarzenia, które miały miejsce przed atakiem, same morderstwa oraz to, co działo się później. Powstanie z punktu widzenia kilku osób.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także