Savages na jedynym koncercie w Polsce – dzisiaj w Warszawie

/ 1 marca, 2014

Żeński kwartet powraca do Polski po oszałamiających występach na OFF Festiwalu i Open'erze. "Pamiętam miłości tłumów, bardzo intensywne zachowanie młodych chłopców w przednich rzędach. Nie mogę się doczekać aby zobaczyć tych ludzi ponownie" – wspomina wokalistka Savages w rozmowie, która ukaże się w następnym numerze Teraz Rocka.

Savages tworzą cztery dziewczyny, grające alternatywnego rocka bliskiego klimatom Siouxsie and the Banshees, Joy Division, Fugazi i wczesnych The Cure. Zresztą Bath na scenie do złudzenia przypomina Iana Curtisa. Kapela w 2013 roku zadebiutowała porywającym krążkiem "Silence Yourself". Debiut Savages został uznany za jedną z najważniejszych brytyjskich płyt zeszłego roku. Grupa była nominowana między innymi do nagród BBC Sound i Mercury Prize.

Koncert Savages, który odbędzie się 1 marca inauguruje nowy cykl koncertów: ALTERKLUB w NOWYM TEATRZE, prezentujący najciekawszych, poszukujących, eksperymentujących i intrygujących wykonawców współczesnej sceny muzycznej.

Informacje na temat biletów TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także