Rockowe biografie GAD Records w formie e-booków

/ 17 listopada, 2014

Napędzający polską literaturę Book Rage ma bardzo prosty i przejrzysty sposób na działanie. Oferuje pakiety e-booków, których cenę ustala sam kupujący. On też decyduje o tym, ile pieniędzy popłynie do autorów książek, ile do Book Rage, a ile do fundacji Nowoczesna Polska. Haczyk jest jeden: pakiety można kupować przez określony, krótki czas – w wypadku książek z katalogu GAD Records jest to tylko siedem dni.

A co w pakiecie? Biograficzne bestsellery GAD-a sprzed kilku lat: pierwsze na świecie biografie zespołów Camel ("Lot śnieżnej gęsi") i UK ("Presto Vivace"), nietypowa biografia Black Sabbath, skupiająca się wyłącznie na latach bez Ozzy'ego Osbourne'a oraz rzetelne opracowania na temat Type O' Negative i Paradise Lost. Całość uzupełnia poszukiwany, nieosiągalny już "Polski Rock Progresywny. Przewodnik" (z komentarzami i uzupełnieniami) oraz wciągająca opowieść o eksplozji polskiego rocka u progu lat 80. ("Rockiem na całe zło").

Książki w pakiecie dostępne są w formatach EPUB / MOBI / PDF. Większość z nich nie będzie już wznawiania przez GAD Records w żadnej formie, tak więc najbliższe kilka dni jest ostatnią okazją, by je zdobyć.

mg | mat. pr.

KOMENTARZE

Przeczytaj także