Bez kategorii

Rodriguez do rozdania

/ 2 kwietnia, 2013

Konkurs został już rozstrzygnięty.

"Searching For Sugar Man" to soundtrack do oskarowego filmu dokumentalnego "Sugar Man". Zawiera czternaście utworów Sixto Rodrigueza, bohatera tego obrazu. Płyta miesiąc po premierze pokryła się w Polsce złotem. Wydawcą "Searching For Sugar Man" jest Sony Music. 

By stać się właścicielem płyty "Searching For Sugar Man", należy poprawnie odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile gwiazdek zdobyła płyta "Searching for Sugar Man" w recenzji zamieszczonej w kwietniowym numerze miesięcznika Teraz Rock?
 
W najnowszym numerze Teraz Rocka znajdziecie czterostronicowy materiał o Sixto Rodriguezie. Oprócz historii jego przedziwnej kariery, znajdziecie w nim również wspomnianą recenzję.
 
 
Odpowiedzi należy przesyłać do 7 kwietnia na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Rodriguez – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę.
 
Co pięćdziesiąta prawidłowa odpowiedź wygrywa.  Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jeden raz w trakcie trwania konkursu. Przypominamy, że liczona jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź każdego z uczestników konkursu (wielokrotne wysyłanie odpowiedzi mija się zatem z celem). 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie

Redakcja

KOMENTARZE