Bez kategorii

Rozdajemy bilety na koncert New Model Army!

/ 4 października, 2013

Anglicy z New Model Army przyjadą do Polski, żeby promować swój najnowszy album zatytułowany "Between Dog And Wolf". Najpierw pojawią się w Gdańsku, później w Warszawie, odwiedzą również Kraków i Wrocław. W naszym najnowszym konkursie, który organizujemy wspólnie z Agencją Artystyczną Go Ahead, możecie wygrać trzy podwójne zaproszenia na koncert w stołecznym klubie Proxima.

Co trzeba zrobić? To proste:

Napisz krótką recenzję (do 500 znaków) jednego z wybranych albumów studyjnych zespołu New Model Army.

Udział w naszym konkursie może wciąż każdy, kto jest zainteresowany zdobyciem wspomnianych wcześniej nagród. Recenzję należy przesyłać na adres e-mail konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "New Model Army". W treści wiadomości należy również podać imię, nazwisko i numer telefonu. Konkurs trwa do 7 października do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy we wtorek, wtedy też wpiszemy nazwiska zwycięzców na listę znajdującą się w klubie Proxima.

Jeśli szukacie inspiracji, nie zapomnjcie, że w ostatnim numerze pisma Teraz Rock umieściliśmy 12-stronicową wkładkę o zespole New Model Army. Warto tam zajrzeć, zanim rozpocznie się pisanie własnej recenzji.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE