Rusza szósta edycja Antyfestu

/ 3 kwietnia, 2014

Tradycyjnie w konkursie mogą wziąć udział kapele rockowe, które dotąd nie miały szansy zaprezentowania się szerszej publiczności. W tym roku nagrodą główną, oprócz pamiątkowej statuetki – "Złotej Kosy", będzie występ na jednej scenie z legendą światowego rocka zespołem Black Sabbath i jego charyzmatycznym wokalistą Ozzym Osbournem podczas Impact Festival 2014. Antyradio wręczy też nagrodę specjalną, której laureat wystąpi dzień później przed  Aerosmith. Festiwal odbędzie się 11-12 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w ANTYFEŚCIE to nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale również olbrzymia szansa dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych na wypromowanie swoich dokonań muzycznych.

Zgłoszenia na ANTYFEST należy wysyłać wyłącznie za pomocą specjalnego formularza, który jest dostępny na stronie www.antyradio.pl. Do aplikacji trzeba załączyć trzy utwory w formacie mp3, zdjęcie, krótką notkę o zespole oraz dane kontaktowe. Nominowani do tegorocznego ANTYFESTU zostaną ogłoszeni i zaprezentowani na stronie Antyradia 1 maja. Zwycięzcę poznamy na początku czerwca.

We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 1500 kapel  reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej. Dotychczasowymi zwycięzcami ANTYFESTU byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012) oraz Paradygmat (2013).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także