Sepultura zagra cover Death

/ 24 kwietnia, 2013

Wywiad został przeprowadzony przez Jasona Korolenko, autora oficjalnej biografii grupy, zatytułowanej "Relentless – The Book Of Sepultura". Andreas Kisser zdradził w nim, na jakim etapie są prace zespołu nad nową płytą. 

Cały materiał według gitarzysty jest już skomponowany. Do napisania pozostały jeszcze teksty na nowy album. – Mamy trzynaście utworów i jak sądzę dwa, czy trzy teksty i trochę pomysłów. Nadal musimy jeszcze dużo zrobić. Będziemy dużo pracować podczas trasy koncertowej, przede wszystkim nad warstwą liryczną i aranżacją wokali, ale utwory są w sumie zrobione – powiedział Andreas Kisser w wywiadzie. 
 
Gitarzysta formacji Sepultura zdradził również, że nagrane zostaną dwa dodatkowe utwory na edycje specjalne nadchodzącego wydawnictwa. – Zrobimy kawałek Death "Zombie Ritual" i jeszcze utwór z repertuaru brazylijskiej formacji Chico Science – powiedział muzyk. 
 
 
Drugi z wymienionych utworów zostanie zaśpiewany po portugalsku, co może być sporym wyzwaniem dla Derricka Greena, amerykańskiego wokalisty zespołu Sepultura, którego wesprze w tej piosence Kisser. Ostatni raz fani zespołu mogli usłyszeć ten duet wokalny na wydanym w 1998 roku albumie "Against". – Użyjemy jego fatalnego portugalskiego i mojego fatalnego głosu (śmiech). To będzie niezłe połączenie. Będzie spoko – zapewnia gitarzysta brazylijskiego zespołu. 
 
Następca wydanego w 2011 roku albumu "Kairos" ma ukazać się jeszcze w tym roku. Jego wydawcą będzie niemiecka wytwórnia Nuclear Blast. Sepultura połączyła siły z producentem Rossem Robinsonem, z którym nagrywała już album "Roots". O szczegółach pisaliśmy już wcześniej
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także