Sepultura: wszystko o nowej płycie

/ 26 sierpnia, 2013

Tytuł nowego albumu zespołu Sepultura był nam znany. Od lipca wiemy, że ów krążek będzie miał mało chwytliwy tytuł "The Mediator Between the Head and Hands Must Be the Heart".  Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że zostanie on opublikowany 25 października tego roku nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

 

Na wydawnictwie znajdzie się dziesięć utworów:

01. Trauma Of War
02. The Vatican
03. Impending Doom
04. Manipulation Of Tragedy
05. Tsunami
06. The Bliss of Ignorants
07. Grief
08. The Age Of The Atheist
09. Obsessed
10. Da Lama ao Caos

Przewidziano również, że w wersji specjalnej albumu znajdą się dwa dodatkowe utwory: "Stagnate State of Affairs" oraz "Zombie Ritual" (cover singla Death).

Muzycy Sepultury zaprezentowali również okładkę płyty "The Mediator Between the Head and Hands Must Be the Heart":

O nowym albumie wypowiadał się jakiś czas temu Andreas Kisser:

Album jest brutalny, szybki i bezpośredni. Czuję, że to najlepsza Sepultura w historii, bez ściemy. Praca z Rossem Robinsonem ponownie była prawdziwym przywilejem, to jeden z najlepszych producentów. Ma on silny związek z naturą, ludzkim sercem, z życiem w ogóle. Zrobiliśmy album, który jest żywy, bez jakiegoś ściemniania studyjnymi sztuczkami. Graliśmy sobie razem w pokoju eksplodując energią tak silną, że wręcz namacalną. Serce nigdy nie przestanie bić dla ludzkości, nie jesteśmy robotami. Mamy czystą, naturalną energię i o to warto walczyć. Nie jesteśmy niewolnikami, nasze serca biją!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także