Wrześniowy Teraz Rock od jutra w sprzedaży

/ 27 sierpnia, 2013

Co znajdzie się we wrześniowym wydaniu pisma Teraz Rock?

Przede wszystkim interesujące wywiady. Wśród przepytanych przez nas wykonawców są między innymi Phil Anselmo, Placebo, Urszula, Franz Ferdinand, czy James LaBrie. Rozmawialiśmy również z muzykami z Avenged Sevenfold i to właśnie oni znaleźli się na okładce nowego numeru.

Zgodnie z tradycją, nie zabraknie również artykułów. Kilka stron poświęciliśmy dwóm wielkim muzycznym festiwalom, które odbyły się ostatnio w naszym kraju – mowa oczywiście o festiwalu w Jarocinie i Przystanku Woodstock. Ponadto Bartosz Chmielewski i Happysad.

Ponieważ wakacje to najlepszy czas do wyjścia na koncert, dlatego na naszych łamach znajdzie się bardzo dużo relacji z najciekawszych muzycznych wydarzeń. Opisaliśmy między innymi koncerty Deep Purple, Depeche Mode, Bush, czy Gojira. Byliśmy na Seven Festival, Coke Live Music Festival i w Dolinie Charolotty.

Ponadto Bon Jovi na 12 stronach!

Przypominamy, że wrześniowy numer pisma Teraz Rock trafi do sprzedaży już jutro. Teraz natomiast można zamówić go w serwisie Rockshop. Zwolennicy e-wydania mogą znaleźć gazetę TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także