Serj Tankian i Devin Townsend charytatywnie

/ 20 czerwca, 2013

Projekt muzyczny o nazwie Revolution Harmony składa się z Devina Townsenda, Serj Tankiana (System of a Down), Ihsahna (Emperor) oraz Roya Holroyda. Wydaniem płyty zajęła się organizacja non-profit, którą ufundował w 2011 ostatni z wymienionych. Fundacja stara się przywrócić harmonię między ludźmi, zwierzętami i środowiskiem.

Wspomniani muzycy opublikują singiel "We Are", z którego zyski zostaną przekazane na cele charytatywne. Jednak już teraz można posłuchać tego utworu w formie teledysku tekstowego (tzw. lyric video):

Na stronie organizacji możemy przeczytać:

Liryczny motyw utworu "We Are" wsparty jest na koncepcji wspieranej przez Revolution Harmony, która opiera się o przekonanie, że muzyczna harmonia może inspirować do rewolucji przywracającej społeczną harmonię. Utwór jest poświęcony Nelsonowi Mandeli i pamięci Lucky Dube i zostanie opublikowany w Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli (18 lipca), a całość dochodu zostanie przekazana charytatywnej organizacji Buskaid, która udziela darmowych lekcji muzyki w miejscowości Soweto.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także