Krzyknij dla Crystal Viper

/ 20 czerwca, 2013
 
Jak zapowiadają muzycy Crystal Viper, nowy album ujrzy światło dzienne w piątek 13 grudnia. Jego wydawcą będzie niemiecka wytwórnia AFM Records. Piąte studyjne dzieło Crystal Viper ma być albumem koncepcyjnym, a zapraszanie do nagrań gości jest już swoistą tradycją w zespole. 
 
Zespół chce teraz zaprosić nie tylko profesjonalnych muzyków, o czym napisał na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Facebook:
 
Tym razem zdecydowaliśmy się na zrobienie kroku naprzód i zaproszenie do ludzi, którzy są dla nas najważniejsi, ludzi, którzy dają nam energię i siłę, by działać dalej: naszym fanom!
 
 
Zaistnieć na piątej płycie Crystal Viper może każdy, kto nagra swój krzyk w formacie mp3 lub wav i wyśle na adres e-mailowy mail@skolrecords.com wpisując w temacie "CRYSTAL VIPER SCREAM". W mailu trzeba podać swoje pełne imię i nazwisko – dzięki temu będzie można zostać wymienionym we wkładce płyty, jako gość specjalny. Pliki można przesyłać do 15 sierpnia. 
 
Marta Gabriel, liderka Crystal Viper znalazła się w pierwszej dziesiątce redakcyjnego rankingu "Kobiety z metalu – ranking najpiękniejszych". Zestawienie najpiękniejszych kobiet metalowego świata znajdziecie TUTAJ

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także