Sharon Osbourne daje klapsy Larsowi Ulrichowi

/ 25 maja, 2015

Nie jest tajemnicą, że Sharon Osbourne zna wszystkich w branży muzycznej. To ona w gruncie rzeczy odpowiada za większość sukcesów Black Sabbath i Ozzy'ego Osbourne'a. To kobieta niezwykle obrotna, ale jednocześnie stanowcza i bezpośrednia. Tym razem postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat dwóch muzyków Metalliki

Wypowiedź Sharon pochodzi z radia SiriusXM, gdzie prowadziła listę przebojów "Ultimate Guitar Gods". Gdy nadszedł czas na zaprezentowani utworu "Battery" z repertuaru Metalliki skusiła się na następującą zapowiedź:

Odnoszę wrażenie, że jesteśmy ich rodzicami. Znamy ich od momentu, gdy byli bardzo młodzi, widzieliśmy jak się rozwijają, zakładają własne rodziny… A od momentu gdy dołączył do nich Robert, który jest przecież częścią rodziny Osbourne'ów, zaczęliśmy przyglądać się im jeszcze uważniej. Oni są dla nas rodziną. Mamy dla nich ogromny szacunek. Kocham ich wszystkich. Lars jest trochę paplą, dlatego od czasu do czasu potrzebuje klapsa, ale kocham go.

To osobiste wyznanie szybko stało się tematem licznych publikacji na serwisach muzycznych. Pokazuje jednocześnie, że Sharon Osbourne zna chyba wszystkich ważniejszych muzyków rockowych i zapewne byłaby w stanie opowiedzieć nieskończoną ilość anegdot.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także