Slash na koncercie w Twoim domu

/ 23 lipca, 2013

Nie mieliście okazji do obejrzenia Slasha, Mylesa Kennedy'ego i The Conspirators w Polsce? Nic straconego! Za sprawą portalu Evntlive możliwe będzie obejrzenie ostatniego koncertu muzyków, który odbędzie się już za dwa dni w Las Vegas. Wystarczy dostęp do sieci.

Jak informuje organizator tego wydarzenia, koncert odbędzie się 25 lipca o 21:00 czasu amerykańskiego obowiązującego w stanie Nevada. Według naszych obliczeń, w Polsce występ słynnego gitarzysty będzie można oglądać w piątek, 26 lipca, od godziny 6:00 rano.

Koncert dostępny będzie pod TYM LINKIEM.

Przypomnijmy, że Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators promują płytę "Apocalyptic Love", która światło dzienne ujrzała w zeszłym roku. Koncert w Las Vegas, który będziemy mogli obejrzeć w internecie, jest ostatnim z tej obszernej trasy koncertowej. Muzycy na początku marca tego roku odwiedzili również Polskę (galeria zdjęć z koncertu do zobaczenia TUTAJ).

Niedawno pisaliśmy również o innym, nieco mniej muzycznym obliczu Slasha – postanowił on spróbować swoich sił w filmie. Zajął się produkcją horroru "Nothing Left to Fear" i ścieżką dźwiękową do niego.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także