Slipknot opublikował jeszcze jeden teledysk do ".5: The Gray Chapter"

/ 6 października, 2015

Płyta „.5: The Gray Chapter” ukazała się już prawie rok temu – w październiku 2014 roku. Jednak dopiero teraz, gdy grupa ogłosiła kolejną część trasy ją promującej (w jej ramach Slipknot pojawi się także w Polsce!), do sieci trafił film z otwierającym krążek utworem. Perkusista Shawn „Clown” Crahan opowiada o nim.

To nie jest utwór dla żywych, to utwór dla umarłych.

Trumna, karawan i kobiety w żałobie, które zobaczycie poniżej, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Bohaterem „XIX” jest oczywiście Paul Gray, współzałożyciel zespołu, który zmarł w maju 2010 roku.

W czerwcu tego roku pojawił się obraz do „Killpop” z tego krążka. Z pewnością „XIX” to kolejny teledysk, który miałby szansę dołączyć do teledysków Slipknota, które nie podobają się większości starszych ludzi?

Amerykański zespół na początku przyszłego roku po raz kolejny przyjedzie do Polski. Slipknot zagra 24 stycznia 2016 roku w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopot. No, chyba że właśnie wtedy powróci Guns N’ Roses w klasycznym składzie. Corey Taylor zapowiedział, że w takie sytuacji on sam odwoła wszystkie swoje koncerty.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także