Soundedit '15 w szlachetnym towarzystwie

/ 29 czerwca, 2015

Organizator Soundedit '15 zaprasza wszystkich miłośników muzyki, płyt i koncertów do Łodzi na siódmą edycję Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych. Przez trzy (22, 23 i 24) październikowe dni Łódź stanie się ponownie dźwiękowym centrum Polski i Europy. Natomiast 25 października w imieniu Metal Mind Production organizator zaprasza do łódzkiej Atlas Areny, gdzie wystąpi Deep Purple (bilety wciąż w sprzedaży).

Tradycyjnie już Soundedit to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim spotkania, warsztaty i prelekcje wybitnych gości. Jak co roku imprezę odwiedzą producenci, kompozytorzy i artyści odpowiedzialni za brzmienie wielu legendarnych płyt, singli i nagrań. Nie zabraknie więc oficjalnych oraz zakulisowych opowieści, które stanowią o charakterze i są podstawową wartością Festiwalu.

Dzięki współpracy z Narodowym Centrum Kultury w ramach projektu "Ojczysty – Dodaj do Ulubionych" sobotni wieczór (24 października) na scenie Klubu Wytwórnia rozpocznie wyjątkowy koncert Wojciecha Waglewskiego. Tym razem "Wagiel" wystąpi w doborowym towarzystwie gości specjalnych: Marii Peszek, Leszka Możdżera, Fisza i Emade oraz, co oczywiste, zespołu Voo Voo.

Po latach starań do Łodzi zawita znakomity muzyk i producent, basista zespołu Deep Purple – Roger Glover. Artysta otrzyma nagrodę "Człowieka ze Złotym Uchem" za "całokształt dokonań w dziedzinie produkcji muzycznej".

Ogłoszono, że laureatem nagrody Soundedit '15 i zarazem absolutnie wyjątkowym gościem Festiwalu będzie… Sir Bob Geldof. Muzyk, kompozytor, producent i organizator tak niecodziennych koncertów jak "Live Aid", czy trasy "Live 8".

Informacje na temat biletów dostępne na naszej stronie

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także