Sprzedawał fałszywe bilety na koncert Pearl Jam

/ 22 lipca, 2013
 
Do zdarzenia doszło w ostatni piątek. Jak informuje serwis RedEye, 22-latek z Lakeview szukał w internecie biletów na koncert Pearl Jam na chicagowskim stadionie Wrigley Field. W serwisie ogłoszeniowym Craiglist znalazł sprzedawcę, który oferował dwa bilety na występ. Był nim 21-letni Anthony Conner. Cena wynosiła 250 dolarów za jedną wejściówkę. 
 
Fan Pearl Jam umówił się ze sprzedawcą na jednym z parkingów, jednak nerwowe zachowanie ogłoszeniodawcy podczas dokonywania transakcji zaniepokoiło 22-latka. Jego niepokój wzrósł po tym, gdy Conner nie przeliczył nawet pieniędzy w trakcie transakcji. 
 
22-letni kupujący otrzymał kartki papieru, wyglądające jak wydruki z serwisu Tickets.com. Fan Pearl Jam nie miał jednak pewności, czy otrzymane bilety są prawdziwe. Wezwał patrol policji, który interweniował w tej okolicy w związku z innym wydarzeniem. 
 
Sprzedawca został aresztowany, zanim udało mu się odjechać samochodem. Prokuratura oskarżyła Connera o fałszerstwo. Niedoszły sprzedawca został doprowadzony do gmachu sądu karnego w Cook County. Domniemany oszust  został zwolniony z aresztu po wpłaceniu 10 tys. dolarów kaucji. 
 
Grupa Pearl Jam w październiku wyda nowy album, zatytułowany "Lightning Bolt". Niedawno poznaliśmy pierwszy singiel promujący nowe dzieło Amerykanów. W sieci opublikowano singiel "Mind Your Manners". Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.  

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także