Styczniowy Teraz Rock już w kioskach

/ 2 stycznia, 2014

Pierwszy numer naszego pisma w 2014 roku zabierze Was w interesującą podróż po zespołach z różnych epok. Wkładkę zadedykowaliście zmarłemu w ubiegłym roku Lou Reedowi, stąd aż dwanaście stron o jego formacji The Velvet Underground. W tym numerze, doskonale nadającym się na różnego rodzaju podsumowania, znajdzie się również ranking "25 Zapomnianych Niezapomnianych Koncertów".

Jak zawsze nie zabraknie interesujących wywiadów. Przepytaliśmy Rogera Taylora z Queen na temat nowej płyty, po męsku pogadaliśmy z Muńkiem Staszczykiem, o niemowlęctwie opowiadał nam Simon Neil z Biffy Clyro, a o Bogu dla odmiany Sinead O'Connor.

Artykuły również powinny zainteresować wielu z Was – napisaliśmy o formacjach El Dupa, czy SBB. W cyklu "Follow My Dream" pojawił się Van Halen, a w "Kower Story" YES. Jeśli natomiast chodzi o "Przesłuchanie", to padło na Michała Rollingera.

Na koniec warto wspomnieć o relacjach z koncertów, których jak zawsze jest u nas sporo. Nasi redaktorzy pojechali, zobaczyli i opisali występy Placebo, Black Sabbath, Biffy Clyro, Behemoth, Editors, czy Vista Chino. A na końcu magazynu znajdzie – jak to zwykle bywa – sporo interesujących recenzji najnowszych płyt.

Styczniowy Teraz Rock pojawił się w sprzedaży 2 stycznia. Można go również zamówić drogą elektroniczną oraz jako e-wydanie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także