T.Love dla Bartka – koncert charytatywny

/ 26 lutego, 2014

Najpierw garść bolesnych faktów… 12 sierpnia 2013 r., w wyniku nieszczęśliwego wypadku na Mazurach, Bartek "MesBrutah" Dzienkiewicz doznał urazu odcinka szyjnego kręgosłupa C3-C6 z tetraplegią (paraliż czterokończynowy), stłuczenia rdzenia kręgowego oraz licznych obrażeń wewnętrznych. Po długim pobycie w szpitalu jest już w domu, ale nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować.

Bartek ani na chwilę nie poddał się i jego przyjaciele również. Od grudnia trwa cykl akcji, wydarzeń i imprez, które mają na celu wielką kumulację wsparcia dla Bartka. Wierzymy, że osiągniemy efekt kuli śnieżnej i zmobilizujemy całą klubową Warszawę do pomocy. 

Odzew środowiska jest ogromny! – każdy, kto miał z Bartkiem do czynienia, poznał go z najlepszej strony i od razu przystąpił do działania. A poznać Bartka w warszawskiej "klubówce" nie było trudno, gdyż jak mało kto działał na wielu polach – jako DJ, producent, akustyk i dobra dusza, na którą zawsze można było liczyć. 

Po dwóch bardzo udanych imprezach klubowych, pora na coś większego. Do grona wspierających Bartka dołącza T.Love! Zespół legenda, autorzy takich nieśmiertelnych hitów jak "I Love You", "Jak żądło", "Chłopaki nie płaczą", "King", czy wreszcie "Warszawa", prywatnie dobrzy znajomi Bartka, podpisują się swoją rockową energią pod całą akcją i zagrają dla niego specjalny koncert.

Wypatrujcie bieżących wieści na Facebooku i zgłaszajcie się, jeżeli chcecie dołączyć i wesprzeć Bartka.

Bartek Dzienkiewicz, znany również jako MesBrutah i GanjaNinja. Dj, wokalista, muzyk i organizator imprez. Produkował remixy oraz własne kompozycje z pogranicza dub'u i elektroniki. Na co dzień pracował jak akustyk oraz realizator dźwięku w postprodukcji telewizyjnej. Współpracował z The Bartenders, Babylon Raus, Make Progress, Dub out of Poland, The Warner Brothers.'

Szczegóły:

Bilety w przedsprzedaży – 40 zł, w dniu koncertu – 50 zł. Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na rzecz Bartka – na rehabilitację i specjalistyczny sprzęt, a także przystosowanie mieszkania do nowych warunków życia.

T.LOVE DLA BARTKA
08.03.2014, Proxima
bilet / cegiełka 40/50 PLN

Numer konta fundacji:
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 – tytułem: Dla Bartosza Dzienkiewicza

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także