Teatr Rampa zaprasza na musical "Rent"

/ 19 lutego, 2015

Musical, który zmienił Broadway na zawsze, znowu na Dużej Scenie Teatru Rampa. To z tego musicalu pochodzi szereg wielkich przebojów, takich jak choćby "Seasons of Love" czy "La Vie Boheme". "Rent" z całą siłą emocji, jakie niosą mocna rockowa muzyka i piękne słowa potwierdza, że w życiu, w ostatecznym rachunku liczy się tylko miłość i to ona zawsze zwycięża. Proste, piękne i niepodważalne.

Podczas październikowej premiery musicalu w Teatrze Rampa był nasz wysłannik, Michał Kirmuć, który tak podsumował spektakl:

Jeśli chodzi o polską inscenizację, muszę powiedzieć, że teatr Rampa, który z tego typu musicalach radzi sobie naprawdę dobrze (patrz nie schodzący z afisza od piętnastu lat Jeździec burzy), po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Aktorzy nie tylko w efektowny sposób wykorzystują przestrzeń sceny (raz będącą loftem, kiedy indziej nocnym klubem itd.), ale adaptują pozostałą przestrzeń teatru (epizody odgrywane na balkonach, restauracja zaimprowizowana pomiędzy rzędami wśród publiczności…). Zabawa ultrafioletowym światłem też wypada imponująco.

Całość do przeczytania TUTAJ.

Wszyscy, którzy chcieliby udać się na musical "Rent" powinni zajrzeć na oficjalną stronę Teatru Rampa, gdzie można znaleźć więcej informacji dotyczących zbliżających się spektakli. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także