Bez kategorii

Teraz Rock Band: finałowe głosowanie

/ 17 czerwca, 2013

Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na wybór finałowej stawki wokalistów. Pierwszy półfinał, który odbył się pod koniec maja, pozwolił na wyłonienie pierwszej piętnastki, natomiast w drugim półfinale uzupełniliście stawkę finalistów. Oto LISTA 30 WOKALISTÓW, na których możecie oddawać swoje głosy.

Przypomnijmy, że w naszym wirtualnym zespole Teraz Rock Band mamy już czterech doskonałych muzyków – gitarzystę, perkusistę, klawiszowca i  basistę. Wszystkich wyłoniliśmy na podstawie oddawanych przez Was głosów.

Finałowe głosowanie, które właśnie się rozpoczyna, to również okazja do zdobycia ciekawych nagród. Tym razem rozdajemy trzy zestawy, gdzie każdy zestaw to: płyta Anti Tank Nun pt. "Fire Follow Me" oraz książka "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock . Prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Wokalista – finał". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać wspomniane wyżej nagrody. Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie.

Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 20 czerwca. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę TOP 10 wokalistów, wśród których tylko jeden – który otrzyma najwięcej głosów – zostanie dołączony do składu Teraz Rock Band. Lista pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE