Bez kategorii

Teraz Rock Band: jaki perkusista?

/ 6 maja, 2013

Poniedziałek przyniósł nam kolejne wybory, tym razem na stanowisko perkusisty. W naszym zespole mamy już pierwszego muzyka, a mianowicie gitarzystę Slasha (szczegóły jego wyboru TUTAJ). Przez najbliższe kilka dni będzie zliczać wysłane przez Was głosy na najlepszych perkusistów. Swoje CV wysłało do nas 65 osób – pełną listę możecie znaleźć TUTAJ.

Prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Perkusista". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Wybierzcie tych, których uważacie za najlepszych. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać książkę "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płyta zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie. 
 
 
Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 9 maja. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę TOP 10 perkusistów, wśród których tylko jeden – który otrzyma najwięcej głosów – zostanie dołączony do składu Teraz Rock Band. Lista pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.
 
Przez kolejne tygodnie będziecie wybierać członków naszego zespołu – później przyjdzie czas na klawiszowca, basistę, a całą zabawę zakończymy wyborem wokalisty. Podczas każdego głosowania będziemy rozdawać nagrody rzeczowe dla osób, które najciekawiej uzasadnią swój wybór.
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE