Bez kategorii

Teraz Rock Band: kto gitarzystą?

/ 29 kwietnia, 2013

W przeciągu najbliższych kilku tygodni chcemy zebrać muzyków, którzy stworzą Teraz Rock Band. Ponieważ wybór jest ogromny, prosimy Was o pomoc. Swoje CV wysłało do nas 65 gitarzystów, jednak tylko jeden może dołączyć do naszego składu. Wszystkich kandydatów możecie znaleźć TUTAJ.

Prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Gitarzysta". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Wybierzcie tych, których uważacie za najlepszych. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać biografię "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płytę zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie. Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 2 maja. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę TOP 10 gitarzystów, wśród których tylko jeden – który otrzyma najwięcej głosów – zostanie dołączony do składu Teraz Rock Band. Lista pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.

Przez kolejne tygodnie będziecie wybierać członków naszego zespołu – po gitarzyście przyjdzie czas na perkusistę, klawiszowca, basistę, a całą zabawę zakończymy wyborem wokalisty. Podczas każdego głosowania będziemy rozdawać nagrody rzeczowe dla osób, które najciekawiej uzasadnią swój wybór.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE