Bez kategorii

Teraz Rock Band: kto zagra na klawiszach?

/ 13 maja, 2013

Ostatnie dwa tygodnie poświęciliśmy na szukanie muzyków do składu wirtualnego zespołu o nazwie Teraz Rock Band. Dzięki Waszej pomocy, udało nam się skompletować listę najlepszych gitarzystów (TUTAJ), której przewodzi Slash. Podobny ranking udało się ułożyć również w wypadku perkusistów – wygrał John Bonham (TUTAJ).

Jednak to dopiero dwóch z pięciu muzyków, których potrzebujemy. W tym tygodniu również prosimy Was o głosy. Poszukujemy najlepszych muzyków słynących z gry na instrumentach klawiszowych. Swoje CV wysłało do nas sześćdziesiąt osób, a całą listę możecie znaleźć W TYM MIEJSCU.
 
Zasady głosowania nie uległy zmianie – wysyłajcie swoje typy na adres e-mail: konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Klawisze". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać książkę "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płytę zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie
 
Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 16 maja. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę TOP 10 klawiszowców, wśród których tylko jeden – który otrzyma najwięcej głosów – zostanie dołączony do składu Teraz Rock Band. Lista pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.
 
 
Gdy wybierzecie trzeciego muzyka, który dołączy do naszego zespołu, pozostaną już tylko dwa wolne miejsca. Odbędą się głosowania na najlepszego basistę oraz – jako wielki finał – na wokalistę. Podczas każdego głosowania będziemy rozdawać nagrody rzeczowe dla osób, które najciekawiej uzasadnią swój wybór.
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE