Bez kategorii

Teraz Rock Band: ostatni wokaliści w półfinale

/ 10 czerwca, 2013

Nasz wirtualny zespół jest niemalże skompletowany. Za sprawą Waszych głosów, Teraz Rock Band ma świetnego gitarzystę, doskonałego perkusistę, wirtuoza instrumentów klawiszowych oraz wyśmienitego basistę. Dwa tygodnie temu wybraliście natomiast piętnastu wokalistów, którzy trafią do finału.

Teraz nadszedł czas na drugi półfinał, po którego zakończeniu zgromadzimy pełny skład finałowego głosowania. Ty razem swoje CV wysłało do nas 75 MUZYKÓW.

Prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail: konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Wokal 2". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać książkę "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płytę zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie.

Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 13 czerwca. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę 30 wokalistów, którzy zmierzą się w finałowym głosowaniu. Ranking pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE