Bez kategorii

Teraz Rock Band: poszukujemy basisty

/ 20 maja, 2013

Nasz zespół nabiera kształtów. Mamy już świetnego gitarzystę (TUTAJ), doskonałego perkusistę (TUTAJ) oraz wirtuoza instrumentów klawiszowych (TUTAJ). Jednak to jeszcze nie koniec, nadal potrzebujemy dwóch muzyków. 

Dziś rozpoczynamy głosowanie na najlepszych basistów. Oczywiście tylko ten, który otrzyma najwięcej Waszych głosów, dołączy do naszego wirtualnego zespołu. Tym razem swoje CV wysłało do nas aż 75 muzyków. Pełną listę zamieściliśmy W TYM MIEJSCU.
 
Niezmiennie prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail: konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Basista". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać książkę "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płytę zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie.
 
 
Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 23 maja. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę TOP 10 basistów, wśród których tylko jeden – który otrzyma najwięcej głosów – zostanie dołączony do składu Teraz Rock Band. Lista pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE