Bez kategorii

Teraz Rock Band: wokaliści w półfinale

/ 27 maja, 2013

Nasz wirtualny zespół jest niemalże skompletowany. Za sprawą Waszych głosów, Teraz Rock Band ma świetnego gitarzystę, doskonałego perkusistę, wirtuoza instrumentów klawiszowych oraz – po zeszłotygodniowym głosowaniu – basistę. Pozostało tylko jedno miejsce, które zajmie oczywiście najlepszy wokalista.

Jego wybór nie będzie jednak taki prosty, ponieważ frontmani wysłali do nas dziesiątki CV, dlatego zostaliśmy zmuszeni do podzielenia głosowania na dwa półfinały. W pierwszym, który rozpoczyna się właśnie dziś, przedstawiamy sylwetki 70 WOKALISTÓW.

Piętnastu najlepszych z każdego półfinału znajdzie się w wielkim finale, który odbędzie się już za 2 tygodnie.

Prosimy, żebyście wysyłali swoje typy na adres e-mail: konkurs@terazrock.pl, w tytule wpisując "Wokal 1". Każdy z Was może wskazać maksymalnie trzech kandydatów. Jeśli dodatkowo ciekawie uzasadnicie swój wybór, możecie wygrać książkę "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płytę zespołu CF98 pt. "13". Uzasadnienie jest opcjonalne i dotyczy tylko osób, które chcą wziąć udział w konkursie.

Możliwość głosowania zostanie zablokowana o 23:59 w czwartek, czyli 30 maja. Jedna osoba może wysłać tylko jedną wiadomość. Podliczymy Wasze głosy i stworzymy listę 15 najlepszych wokalistów z pierwszego półfinału. Ranking pojawi się na stronie już w piątek, czyli następnego dnia po zakończeniu głosowania.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE