Teraz Rock Kolekcja: Depeche Mode. Od jutra w sprzedaży!

/ 16 lipca, 2013
 
Dwudziesty pierwszy numer pisma Teraz Rock Kolekcja to obowiązkowa pozycja dla miłośników muzyki Dave'a Gahana i spółki. Na ponad pięćdziesięciu stronach znajdą oni recenzje wszystkich albumów, omówienia poszczególnych piosenek, czy kalendarium ważnych wydarzeń z życia Depeche Mode
 
Electropopowa słodycz z początków działalności Depeche Mode, kolekcjonerskie białe kruki, oczekiwanie zespołu na sukces, złoty okres, czy opis syntetyzatorów wykorzystywanych przez muzyków – to tylko część tematów poruszonych w numerze. 
 
 
Do tego wywiady z członkami Depeche Mode, informacje o pozycjach w dyskografii, które nadal czekają na wznowienie oraz opis remiksów. Na dokładkę masa zdjęć i zestawienie niemal dwustu singli zespołu. 
 
Grupa Depeche Mode 25 lipca wystąpi w Polsce.
 
Teraz Rock Kolekcja: Depeche Mode do sprzedaży trafi w środę 17 lipca. Nowy numer można zakupić również za pośrednictwem sklepu internetowego www.rockshop.pl. Dodatkowe informacje dotyczące nowego wydania pisma można znaleźć TUTAJ
 
Przypominamy, że nadal dostępne są w sprzedaży archiwalne numery Teraz Rock oraz Teraz Rock Kolekcja. Szczegóły dotyczące zakupu tych tytułów można znaleźć na naszej stronie, w zakładce prenumerata.

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także