Bez kategorii

Teraz Rock: książki i filmy do wygrania!

/ 25 października, 2013

Kto czytał październikowego Teraz Rocka ten wie, że obiecaliśmy rozdać kilka nagród. Tak jak napisaliśmy, tak zamierzamy uczynić. Właśnie wystartował konkurs, w którym do wygrania jest pięć atrakcyjnych nagród – trzy książki "Panowie Salem" Roba Zombie oraz dwa filmy "Żywie Biełaruś!" na DVD.

Co trzeba zrobić? To niezwykle proste. Każdy zainteresowany jedną z nagród musi napisać, czy chce otrzymać książkę czy DVD i udowodnić nam, że to właśnie on zasłużył na tę nagrodę. Nie narzucamy żadnych ograniczeń! Będziemy wybierać tylko najbardziej kreatywnych – nie krępujcie się używać aparatów fotograficznych, programów graficznych i czego tylko chcecie. Ma być śmiesznie/ciekawie/ambitnie!

Kiedy już wymyślicie, czym chcecie nas zaskoczyć, wyślijcie swoje zgłoszenie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wiadomości wpisując tytuł książki lub filmu (w zależności od tego, co chcecie wygrać). Macie czas do 31 października (do godziny 23:59). W mailu koniecznie podajcie adres korespondencyjny – na wypadek, gdybyście wygrali jedną z nagród.

Recenzje książki "Panowie Salem" i filmu "Żywie Biełaruś!" znajdziecie w październikowym Teraz Rocku.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE