Teraz Słucham – Wiesław Weiss (czerwiec)

/ 3 czerwca, 2014

W czerwcu Wiesław Weiss poleca:

METALLICA  – Ronnie Rising Medley

This Is Your Life, składanka w hołdzie Ronniemu Jamesowi Dio, trochę nierówna, ale niektóre nagrania świetne, a wiązanka Metalliki, złożona z fragmentów A Light In The Black, Tarot Woman, Stargazer i Kill The King, rewelacyjna. Szkoda, że panowie sami nie potrafią już pisać takich numerów. 

 

NAZARETH – Rock’n’Roll Telephone

Problemy ze zdrowiem zmusiły Dana McCafferty’ego do zakończenia kariery koncertowej, ale zaśpiewał jeszcze na nowej płycie Nazareth. I wcale nie brzmi jak schorowany staruszek. Ryczy jak w czasach Hair Of The Dog, a takie kompozycje, jak Boom Boom Bang, One Set Of Bones i Rock’n’Roll Telephone, należą do najlepszych i najbardziej zadziornych w karierze szkockiego zespołu. 

 

THE PRETTY RECKLESS – Going To Hell

Z Taylor Momsen mogę się wybrać nawet do piekła. Niewiele jest takich płyt, łączących ujmującą słodycz z ognistym rock’n’rollem. Dziewczyna naprawdę wie, jak uwieść słuchacza. 

 

Czerwcowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 28 maja. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

tr | mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także