Teraz Słucham – Wiesław Weiss (wrzesień)

/ 4 września, 2014

We wrześniu Wiesław Weiss poleca:

SLASH FEATURING MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS – World On Fire

Artystyczny związek Slasha i Mylesa Kennedy’ego ponownie zaowocował całą masą wybornych, czadowych, pełnych życia kompozycji, od intrygująco urozmaiconej minisuity Battleground po wielkie natchnione solo Safari Inn. Jest jeszcze lepiej niż na Apocalyptic Love.

 

JOE BONAMASSA – Oh Beautiful!

Smakowity hołd dla Led Zeppelin. Wszystko kręci się wokół kapitalnego riffu, ale najlepsze jest gitarowe solo, oparte na patentach Jimmy’ego Page’a i zarazem nie pozostawiające cienia wątpliwości, kto gra.  

 

ANTEMASQUE – Antemasque

Nie ukrywam, że wolałbym powrót The Mars Volta. Ale oczywiście szanuję Omara i Cedrica za to, że nie chcą odcinać kuponów od dotychczasowych osiągnięć i zaczynają niejako od zera. A przy tym nieźle kombinują, żeby ich nowa muzyka uzasadniała zmianę szyldu. Moja ulubiona piosenka – Memento Mori

 

Wrześniowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 27 sierpnia. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także