The Naked And Famous po raz pierwszy w Polsce

/ 6 marca, 2014

Agencja Go Ahead poinformowała właśnie, że 24 czerwca, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi grupa The Naked And Famous. Muzycy wystąpią w warszawskim klubie Palladium w ramach trasy "In Rolling Waves Tour".

Zimą 2013 zespół koncertował już na Wyspach Brytyjskich, w Europie i Australii. Obecnie muzycy jeżdżą po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Imagine Dragons. Wyprzedają koncerty na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku i Londynie.

W recenzji jednego z występów brytyjski NME napisał, że nowy materiał łączy w sobie dramatyzm Depeche Mode i patos Nine Inch Nails. Utwory z płyty "In Rolling Waves" stanowią więc doskonałą kontynuację debiutanckiego "Passive Me Aggressive You", z którego pochodził przebojowy singiel "Young Blood".

TNAF, choć pochodzą z Nowej Zelandii, zadomowili się już w Los Angeles, stali się też headlinerem największych światowych festiwali, takich jak Glastonbury, Lollapalooza czy Coachella. Ich "pop-rock noir", jak określił twórczość zespołu krytyk brytyjskiego The Guardian, intryguje i zyskuje coraz więcej fanów.

Koncert w warszawskim Palladium będzie pierwszym występem zespołu w Polsce. Informacje na temat biletów TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także