Ozzy Osbourne planuje nagrać solowy album

/ 6 marca, 2014

Ozzy Osbourne i zespół Black Sabbath odnieśli ostatnio ogromny sukces. Wrócili po wielu latach i nagrali znakomicie przyjęty album "13". Na ten  moment muzycy nie są do końca przekonani, czy jeszcze kiedykolwiek wejdą do studia nagraniowego. Wygląda jednak na to, że Ozzy niesiony tym sukcesem nie będzie się oglądał na swoich kolegów z Black Sabbath i nagra kolejny solowy album.

O tych planach powiedział gitarzysta Ozzy'ego, Gus G, w wywiadzie dla Noisefull:

Ozzy chce kolejnego solowego albumu, to wiem na pewno. Z tego co się orientuję, ma podpisany kontrakt na trzy kolejne płyty solowe, choć nie jestem pewien, kiedy będzie chciał je ukończyć. Nie wiem też, czy on w ogóle chce ich nagrać aż tyle i nie wiem, czy z moją pomocą. Wiem jedno – chce nagrać przynajmniej jedną solową płytę.

Gus G współpracuje z legendarnym wokalistą od 2009 roku. To właśnie on był gitarzystą na opublikowanej w 2010 roku płycie "Scream", dziesiątej i jak na ten moment ostatniej solowej płycie Ozzy'ego Osbourne'a. Poza nimi dwoma, wówczas w składzie byli: Rob "Blasko" Nicholson, Adam Wakeman i Tommy Clufetos. Album wyprodukował i zmiksował Kevin Churko.

Płytę "Scream" promował utwór "Let Me Hear You Scream":

Zanim jednak powstanie nowa płyta, fani zespołu Black Sabbath będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w akcji – zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także