The Offspring na Orange Warsaw Festival 2013

/ 18 marca, 2013

Zespół The Offspring dołączył m.in do Cypres Hill, który również wystąpi na festiwalu. Orange Warsaw Festival 2013 odbędzie się w dniach 25-26 maja w Warszawie, na Stadionie Narodowym.

The Offspring  ma na swoim  koncie 9 albumów, z których  pochodzą utwory,  takie jak doskonale znane nie tylko fanom tego zespołu,"Come Out and Play", "Self Esteem", "Pretty Fly (for a White Guy)", "Why Don't You Get a Job?", "The Kids Aren't Alright", "Original Prankster", czy "Want You Bad".  Zespół powstał w 1984 roku, obecnie tworzą go: Bryan Holland (Dexter Holland), Gregory Kriesel, Kevin Wasserman, Pete Parada.

– Jeżeli urodziłeś się w latach 1975-1985 to poczujesz się, jak za najlepszych czasów szkolno-studenckich. Jeśli masz dzieci  –  koniecznie weź je ze sobą, będziesz miał u nich szacun, jakiego nie pamiętasz od dawna. Gdyby nie Offspring, punk byłby już tylko wspomnieniem czasów kiedy przychodziłeś na świat. A Twoje dzieciaki nie miałyby Linkin Park i Paramore. 16 milionów egzemplarzy albumu z niezależnej wytwórni nie sprzedał oprócz nich nikt – powiedział Piotr Metz, Rzecznik OWF 2013

Więcej o Orange Warsaw Festival na oficjalnej stronie wydarzenia.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także